Kontaktai

ASOCIACIJA „ŠIAUDINĖ“

  • el.paštas asociacija@siaudine.lt
  • Direktorius Miroslavas Bielinis
    Tel. +370 699 31000
  • Valdybos narys Vytas Zabilius
    Tel. +370 699  24584
  • Valdybos narys Kęstutis Matuliauskas
    Tel. +370 684 16808

 

ŠNIPIŠKIŲ SENIŪNIJOS SENIŪNAIČIAI:

  • Giedraičių seniūnaitijos seniūnaitis Miroslavas Bielinis – seniūnaičių sueigos pirmininkas
    Tel. +370 699 31000  El. p. miroslavas@siaudine.lt
  • Šnipiškių seniūnaitijos seniūnaitis Rafaelis Icikzonas
    Tel. +370 673 56500  El. p. rafaelis100@yahoo.com
  • Tauragnų seniūnaitijos seniūnaitis Laurynas Aliušis
    Tel. +370 610 62144  El. p.
  • Kalvarijų seniūnaitijos seniūnaitis Alfonsas Ambrazas 
    Tel. +370 685 25592  El. p. a.ambrazas@gmail.com
  • Rinktinės seniūnaitijos seniūnaitis Petras Žilevičius
    Tel. +370 612 86766 El. p.
  • Šeimyniškių seniūnaitijos seniūnaitė Nazija Jurut
    Tel. +370 675 80614  El. p. nazija.jurut@mail.ru

 

Šnipiškių seniūnija

Seniūnas Taurintas Rudys   tel.  211 2209    taurintas.rudys@vilnius.lt
Vyriausiasis specialistas Romas Kalcas  tel. 211 2812    romas.kalcas@vilnius.lt
Specialistas Jonas Šerėnas  tel. 211 2722    jonas.serenas@vilnius.lt
Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius
Snipiskiu.Seniunija@vilnius.lt

Seniūnaitijų ribos Šnipiškių seniūnijoje

Šnipiškių seniūnijos seniūnaitijų ribos

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com