Kontaktai

ASOCIACIJA „ŠIAUDINĖ“

 

ŠNIPIŠKIŲ SENIŪNIJOS SENIŪNAIČIAI:

  • Giedraičių seniūnaitijos seniūnaitis Miroslavas Bielinis
    Tel. +370 699 31000  El. p. miroslavas@siaudine.lt
  • Kernavės seniūnaitijos seniūnaitė Monika Juzonytė – seniūnaičių sueigos pirmininkė 
    Tel. +370 602 26667  El. p.  monika.juzonyte@gmail.com
  • Maišiagalos seniūnaitijos seniūnaitis Alfonsas Ambrazas – seniūnaičių sueigos sekretorius 
    Tel. +370 685 25592  El. p. a.ambrazas@gmail.com
  • Šnipiškių seniūnaitijos seniūnaitis Rafaelis Icikzonas
    Tel. +370 673 56500  El. p. rafaelis100@yahoo.com
  • Tauragnų seniūnaitijos seniūnaitis Zigmas Ofsiukas
    Tel. +370   El. p.
  • Piromonto seniūnaitija seniūnaitė Ieva Marija Bagdanavičienė
    Tel. +370      El.p. i.m.bagdanaviciene@gmail.com
  • Rinktinės seniūnaitijos seniūnaitis Petras Žilevičius
    Tel. +370 612 86766 El. p. info.aipetra@gmail.com

 

Šnipiškių seniūnija

Seniūnas Taurintas Rudys   tel.  211 2209    taurintas.rudys@vilnius.lt
Vyriausiasis specialistas Romas Kalcas  tel. 211 2812    romas.kalcas@vilnius.lt
Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius
Snipiskiu.Seniunija@vilnius.lt

Seniūnaitijų ribos Šnipiškių seniūnijoje

Šnipiškių seniūnijos seniūnaitijų ribos

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com